DELPHI конектор 15473936 во парк - Кина Ningbo Zhongtong електротехника

DELPHI конектор 15473936 во парк

Краток опис:

Името на брендот: DELPHI Вовед: DELPHI конектор оригиналот, Delphi дистрибутер за повеќе од 10years; DELPHI агент. се користи за потребите на автомобилската индустрија, медицинска, сигнал, нова енергија, опрема за домаќинство, итн производи: терминали, куќишта, печати, генерал дел број: 15473936


детали за производот

Тагови производ

Името на брендот : DELPHI

Вовед: DELPHI  конектор оригиналот, DELPHI  дистрибутер за повеќе од 10years; DELPHI  агент. се користи за потребите на автомобилската индустрија, медицинска, сигнал, нова енергија, опрема за домаќинство, итн

Производи: терминали, куќишта, печати,

Општ дел numbe r: 15473936


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!