JST конектор H2P-SHF-AA во парк - Кина Ningbo Zhongtong електротехника

JST конектор H2P-SHF-AA во парк

Краток опис:

  Името на брендот: JST Вовед: JST конектор оригиналот, JST дистрибутер за повеќе од 10years; JST агент. се користи за потребите на автомобилската индустрија, медицинска, сигнал, нова енергија, опрема за домаќинство, итн производи: терминали, куќишта, печати, генерал дел број: H2P-SHF-AA


детали за производот

Тагови производ

 

Името на брендот : JST

Вовед: JST  конектор оригиналот, JST  дистрибутер за повеќе од 10years; JST  агент. се користи за потребите на автомобилската индустрија, медицинска, сигнал, нова енергија, опрема за домаќинство, итн

Производи: терминали, куќишта, печати,

Општи дел број: H2P-SHF-AA


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!