YAZAKI Конектор 7282-3033 - Кина Ningbo Zhongtong електротехника

YAZAKI Конектор 7282-3033

Краток опис:

  Името на брендот: YAZAKI Вовед: YAZAKI конектор оригиналот, YAZAKI дистрибутер за повеќе од 10years; YAZAKI агент. се користи за потребите на автомобилската индустрија, медицинска, сигнал, нова енергија, опрема за домаќинство, итн производи: терминали, куќишта, печати, генерал дел број: 7282-3033


детали за производот

Тагови производ

 

Името на брендот: YAZAKI

Вовед: YAZAKI конектор оригиналот, YAZAKI дистрибутер за повеќе од 10years; YAZAKI агент. се користи за потребите на автомобилската индустрија, медицинска, сигнал, нова енергија, опрема за домаќинство, итн

Производи: терминали, куќишта, печати,

Општи дел број: 7282-3033


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!