кутијата за контрола ZT303 за осигурувачи и релеи - Кина Ningbo Zhongtong електротехника

кутијата за контрола ZT303 за осигурувачи и релеи

Краток опис:

МОДУЛ: ZT303 контрола кутија за осигурувачи и релеи облик Димензии (мм): Вклучување струја: 30A, 40A, 60A, 80а начин: 4ways, 10ways, 14ways, 22ways серпентина напон: 6VDC, 12VDC, 24VDC, 48VDC распределба (Крајна поглед):  


детали за производот

Тагови производ

кутијата за контрола ZT303 за осигурувачи и релеи: МОДУЛ

Формата Димензии (мм):

 Вклучување струја: 30A, 40A, 60A, 80а

Начин: 4ways, 10ways, 14ways, 22ways

Серпентина напон: 6VDC, 12VDC, 24VDC, 48VDC

Распоред (Крајна поглед):

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!