• релеи-поделба
  • запрег-поделба
  • конектори
  • за нас

ЗаЖонгтонг

Добавувач на конектори, релеи, ремени

Ningbo Zhongtong Electrical Appliance Co., Ltd е професионален снабдувач во релеи, конектори и ремени.Основана е во 2010 година и е посветена на истражување, развој и производство на автомобилска електроника, нова енергетска автомобилска електроника и жици, конектори

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp онлајн разговор!